Ključne informacije
- Featured artists: Benvenuto Cellini
- Location: London, Ujedinjeno Kraljevstvo
- Alternate names:
- Royal Armouries
- Tower Armouries
- Royal Armouries Museum
- RA
- Works on APS: 1
Kviz o umjetnosti
Svako pitanje ima samo jedan točan odgovor.
Pitanje 1:
Što Royal Armouries nije samo spremište oružja, već i što?
Pitanje 2:
Gdje su počeli raditi prvi radioničari za oružje?
Pitanje 3:
Kako je Royal Armouries postao prvi javni muzej u Britaniji?
Pitanje 4:
Koji od sljedećeg najbolje opisuje Hall of Steel u Leeds Museumu?
Pitanje 5:
Što Fort Nelson nudi posjetiteljima?
Pitanje 6:
Na što se Royal Armouries posebno usredotočuje?
Pitanje 7:
Koji aspekti umjetnosti se mogu naći u kolekciji Royal Armouries?
Pitanje 8:
Što čini Royal Armouries jedinstvenim?
Pitanje 9:
Kako je arhitektura Leeds Museuma prilagođena misiji muzeja?
Pitanje 10:
Što istražuje izložba 'Standing with Giants'?
© 2026 mus3ums.com
