Sadržaj
Ključne informacije
- Works on APS: 3
- Location: Bamberg, Nemačka
- Alternate names:
- Staatsbibliothek Bamberg
- Bamberg State Library
- Nemačka istorijska istraživačka biblioteka
- Featured artists: Albrecht Dürer
Kviz o umetnosti
Svako pitanje ima samo jedan tačan odgovor.
Pitanje 1:
Po čemu je Staatsbibliothek Bamberg primarno poznata?
Pitanje 2:
Staatsbibliothek Bamberg čuva čuvenu iluminiranu manuskriptu pod nazivom:
Pitanje 3:
Gde se nalazi Staatsbibliothek Bamberg?
Pitanje 4:
Koji arhitektonski stil karakteriše zgradu u kojoj se nalazi Staatsbibliothek Bamberg?
Pitanje 5:
Koliko otprilike zapisa se nalazi u kolekciji Staatsbibliothek Bamberg?
Kolekcija umetničkih dela
Nema pronađenih umetničkih dela.
© 2026 mus3ums.com
