Fraserburgh HarbourАндрю Уебстър · 1884
1884
52.0 x 108.0 cm
Fraserburgh Library
Андрю Уебстър
Explore the maritime landscapes of Andrew Webster, a Scottish artist known for his vivid depictions of Fraserburgh Harbour and coastal scenes. Discover his works.
Fraserburgh Library (Fernessburgh, United Kingdom)
Discover Fraserburgh Library – Aberdeenshire’s heritage hub! Explore local history, genealogy resources & a vibrant Seed Library. Experience Scottish culture and community engagement.
За това произведение
- Заглавие: Fraserburgh Harbour
- Художник: Андрю Уебстър
- Година: 1884
- Размери на оригинала: 52.0 x 108.0 cm
- Формат: Panoramic
- Статус на авторското право: Обект на авторско право
- Къде може да бъде видяно: Fraserburgh Library
- Основен цвят: Espresso
- Наситеност на цвета: Balanced
Въпроси и отговори
Колко наситени са цветовете в „Fraserburgh Harbour“ на Андрю Уебстър?
Цветовете в „Fraserburgh Harbour“ на Андрю Уебстър имат Balanced интензивност.
„Fraserburgh Harbour“ на Андрю Уебстър светла или тъмна творба ли е?
Възприеманата яркост на „Fraserburgh Harbour“ на Андрю Уебстър е bright. Тя може да бъде съобразена със светлината в предназначеното за нея пространство.
Къде може да бъде видяно „Fraserburgh Harbour“ на Андрю Уебстър днес?
Оригиналът на „Fraserburgh Harbour“ на Андрю Уебстър се съхранява в Fraserburgh Library, Fernessburgh, United Kingdom. Репродукцията позволява произведението да бъде изложено у дома.