BoatJila Peacock · 2000

  • Datum vzniku2000
  • Rozměry63.0 x 48.0 cm
  • MuzeumNárodní galerie moderního umění ve Skotsku

Jila Peacock

Explore jila peacock’s evocative art – intricate details & vibrant landscapes capturing ethereal beauty. Discover her unique vision at Mus3ums.

Národní galerie moderního umění ve Skotsku (Edinburgh, Spojené království)

Objevte skotské i moderní umění v Národní galerii moderního umění! Vychutnejte si ikonické díla, rotující výstavy a pulzující kulturní centrum Edinburghu. Volný vstup!


Informace o díle

  • Název díla: Boat
  • Umělec: Jila Peacock
  • Rok výroby: 2000
  • Původní rozměry: 63.0 x 48.0 cm
  • Formát: Portrait
  • Stav autorských práv: Pod ochranou autorského práva
  • Kde vidět: Národní galerie moderního umění ve Skotsku
  • Hlavní barva: Steel Blue
  • Intenzita barev: Vivid

Otázky a odpovědi

Jakou saturaci a intenzitu vykazuje „Boat“ od Jila Peacock?

Barvy díla „Boat“ od Jila Peacock vykazují Clear Color Presence saturaci s Vivid intenzitou.

Pod jakými dalšími jmény je Jila Peacock známý/á?

Mezi další jména, pod kterými je znám(a) Jila Peacock, tvůrce díla „Boat“, patří i Djallilah Pezeshgi.

Jaká je luminance díla „Boat“ od Jila Peacock?

Dílo „Boat“ od Jila Peacock má luminanci na úrovni Bright Balance. Luminance popisuje, jak velkou míru světla barvy odrážejí.

© 2026 mus3ums.com